HAKKIMIZDA

Bodrum’un en eski profesyonel yat işletmeciliği firmalarından olan Motif Yachting, Ege kıyılarında yat işletmeciliği, gemi acenteliği, yat brokerliği, bakım, onarım ve brokerlik hizmetleri sunmaktadır. Motif Yachting tarafından 2011’de  inşa edilen The Primetime, 350 yolcu kapasitesiyle konuklarını yüksek hizmet standardıyla ağırlamaktadır.

The Primetime, Türkiye’nin toplantı, gezi ve eğlence olanakları birarada düşünülerek tasarlanmış ilk gemisidir. Konuklarımızı Ege kıyılarının doyumsuz güzelliği ve çekici atmosferiyle buluştururken; özel davet ve etkinlikleriniz, kutlamalarınız, lansman ve tanıtım toplantılarınız, her türlü bireysel ve kurumsal organizasyonlarınız için eşsiz bir ortam sunmaktayız.

Devlet başkanları düzeyinde çok sayıda diplomatik ağırlama da dahil olmak üzere uluslararası nitelikte birçok davet ve etkinliğe ev sahipliği yapan The Primetime ile konuklarımızı ülkemizin en güzel destinasyonlarında ağırlamaya devam ediyoruz.

Etkinlik planlamasından menü ve catering hizmetlerine, süsleme ve canlı performans hizmetlerine dek denizdeki tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren ekibimizle, konuklarınızı denizde ağırlamak için sizleri de The Primetime’a bekliyoruz.

Siz de konuklarınızı Ege’nin en özel destinasyonlarında 5 yıldızlı otel konforluyla ağrılamak isterseniz, bir telefon uzağınızdayız.

©2024 "The Primetime Cruise" tüm hakları saklıdır