THE PRIMETIME

The Primetime, 350 yolcu kapasitesiyle düğün, davet, kurumsal toplantı, ürün lansmanı, tanıtım ve özel kutlama etkinliklerinizi Ege’nin en özel rotalarına taşıyor.

45 metre uzunluğunda ve 9 metre eninde olan The Primetime, 350 yolcu kapasitesiyle konuklarını Ege’nin en özel köşelerinde ağırlamaya devam ediyor. 3 güverteden oluşan gemimizde; her bir güvertemiz farklı donanım ve ihtiyaçlar için planlanmıştır. 

5 yıldızlı otel standartlarındaki mutfağımızla, davet ve etkinlikler için ihtiyaç duyulabilecek tüm donanımlar sağlanırken geniş kapasiteli ekipmanlarımız 350 konuğa yemek ve catering hizmeti sağlamak üzere planlanmıştır.

Giriş katındaki güvertemizde resepsiyon, kapalı market, giyinme kabinleri ve çok amaçlı restaurant salonumuz yer almaktadır.

Arka bölümde yer alan açılır/kapanır kapaklar ve iskeleyle, konuklarımıza rahat ve keyifli bir yüzme deneyimi sağlanırken, rahat ve konforlu giyinme alanları ve safe box’lar günlük mavi yolculuklarda misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Yaz ve kış aylarında hava koşulları fark etmeksizin, kapalı restaurant salonumuz 150 yolcu kapasitesiyle hizmet vermektedir.

Gemimizin 2. güvertesinde Pupa Bar, oyun odaları ve ofisler, çok amaçlı kapalı salon ve güneşlenme alanı yer almaktadır. Kapalı salonumuzda teknik ekipman ve projeksiyon imkanlarıyla, toplantı ve lansman etkinlikleri gerçekleştirilmekte olup, 120 kişiye kadar oturmalı düzende yemek servisi de yapılmaktadır.

Gemimizin en üst katında yer alan 3. güvertemizde, Pupa Bar, Snack Bar, kaptan köşkü, masaj odaları ve  kokteyl/etkinlik alanımız yer almaktadır. Koktey düzeninde 250 yolcu kapasitesiyle hizmet veren güvertemiz, konser etkinlikleri ve sahne şovlarına da imkan sağlamaktadır.

Mutfak

Safe box ve giyinme kabinleri

Kapalı Restaurant Salonu (1.güverte)

Restaurant (1.güverte)

Çok amaçlı salon (2.güverte)

Etkinlik alanı (3.güverte)

Etkinlik alanı (3.güverte)

The Primetime

©2024 "The Primetime Cruise" tüm hakları saklıdır